Włókniarz Częstochowa

Kontakt - w czym możemy pomóc

P.H.U Szymbud
Widzów ul. Żwirki i Wigury 78
42-282 Kruszyna
NIP 949-175-94-42

Biuro handlowe:
Wały Dwernickiego 117/121
42-200 Częstochowa
biuro@phuszymbud.pl

inż. Szymon Bartnik – właściciel
tel. 601 712 679
szymon.bartnik@phuszymbud.pl

mgr inż. Zbigniew Gawlikowski – oferty, zaopatrzenie
tel. 504 570 803
z.gawlikowski@phuszymbud.pl

mgr Joanna Bartnik – biuro handlowe
tel. 607 847 345
joanna.bartnik@phuszymbud.pl

mgr inż. Dariusz Korpas – kierownik budowy
tel. 608 029 534
dariusz.korpas@phuszymbud.pl

mgr inż. Karol Przygodzki - inżynier budowy
tel. 661 137 013
karol.przygodzki@phuszymbud.pl

mgr inż. Szymon Bociąga – inżynier budowy
tel. 734 161 883
szymon.bociaga@phuszymbud.pl

mgr inż. Grzegorz Bartnik - inżynier budowy
tel. 605 274 791
grzegorz.bartnik@phuszymbud.pl

mgr inż. Marek Mielczarek - inżynier budowy
tel. 695 036 812
marek.mielczarek@phuszymbud.pl

mgr inż. Łukasz Kozioł - inżynier budowy
tel. 669 628 648
lukasz.koziol@phuszymbud.pl

  • E-mail:
  • Wiadomość:

Pokaż Szymbud - budujemy kompleksowo na większej mapie