Włókniarz Częstochowa

Kontakt - w czym możemy pomóc

P.H.U SZYMBUD Szymon Bartnik
Widzów, ul. Żwirki i Wigury 78
42-282 Kruszyna
NIP 949-175-94-42


Biuro handlowe:
Wały Dwernickiego 117/121
42-200 Częstochowa
biuro@phuszymbud.pl

Szymon Bartnik – Prezes Zarządu
tel. 601 712 679
szymon.bartnik@phuszymbud.pl

Zbigniew Gawlikowski – oferty, zaopatrzenie
tel. 504 570 803
z.gawlikowski@phuszymbud.pl

Joanna Bartnik – biuro handlowe
tel. 607 847 345
joanna.bartnik@phuszymbud.pl

Grzegorz Bartnik -kierownik działu magazynu i transportu
tel. 605 274 791
grzegorz.bartnik@phuszymbud.pl

Mariusz Janus - kierownik budowy
tel. 661 137 013
karol.przygodzki@phuszymbud.pl

Karol Przygodzki - inżynier budowy
tel. 661 137 013
karol.przygodzki@phuszymbud.pl

Marek Mielczarek - inżynier budowy
tel. 695 036 812
marek.mielczarek@phuszymbud.pl

Damian Ryszka - inżynier budowy
tel. 726 373 450
damian.ryszka@phuszymbud.pl

  • E-mail:
  • Wiadomość:

Pokaż Szymbud - budujemy kompleksowo na większej mapie